Владика Василій Тучапець відвідав Свято-Івано-Павлівський монастир у Харкові

3 квітня 2020

2 квітня 2020 року, у день пам’яті святого папи Івана Павла ІІ, екзарх Харківський владика Василій Тучапець відвідав Свято-Івано-Павлівський монастир сестер Згромадження святого Йосифа в Харкові.

Владика Василій Тучапець відвідав Свято-Івано-Павлівський монастир у Харкові

«Цього дня ми згадуємо 15-ту річницю відходу до вічності світлої пам’яті папи Івана Павла ІІ, якого проголошено святим і на честь якого посвячена ця каплиця, — звернувся архиєрей з вітальним словом до сестер монахинь. — Ми споминаємо святого, молимося до нього, просимо заступництва, зокрема для сестер, які тут трудяться».

Владика Василій також пригадав, що шість років тому, саме 2 квітня 2014 року, Апостольська Столиця проголосила про створення Харківського екзархату УГКЦ. «Ми вбачаємо в цьому заступництво і особливу молитву святого Івана Павла, тож просимо в нього сьогодні ласк для священників, монахів, монахинь, вірних, добродії та жертводавців нашого екзархату, щоб він благословив нас вірно служити Христові», — додав екзарх Харківський.

Варто зазначити, що сестри Згромадження святого Йосифа служать у Харкові з 2005 року. Свято-Івано-Павлівський монастир освячений 29 січня 2016 року Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом та екзархом Харківським Василієм.

За матеріалами Харківського екзархату УГКЦ