Владика Тарас Сеньків освятив приміщення «Карітасу Новий Розділ» та дитячого Центру Святого Миколая

12 грудня 2023

10 грудня 2023 року владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, відвідав м. Новий Розділ, де відбулося відкриття та освячення Центру святого Миколая Благодійного фонду «Карітас Новий Розділ».

На початку владика Тарас Сеньків очолив Архиєрейську Божественну Літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Єпископу співслужили парох о. Микола Міджак, директор БФ «Карітас» Стрийської єпархії о. Володимир Мамчин, директор БФ «Карітас Новий Розділ» о. Іван Рибко та священнослужителі парафії. Про це повідомляє пресслужба Стрийської єпархії УГКЦ.

В часі богослужіння владика Тарас звернувся до вірних з проповіддю, у якій роздумував над Євангельським уривком неділі, який оповідає про зцілення Ісусом скорченої жінки в синагозі у суботу.

По завершенні Божественної Літургії владика Тарас Сеньків здійснив чин освячення приміщення «Карітас Новий Розділ» та дитячого Центру святого Миколая.

«Коли ми сьогодні говоримо про Карітас, то завжди є маленька спокуса дати людині, котра прийшла просити, і цим її зробити жебраком. Христос у сьогоднішньому Євангелії ту жінку просто „підняв“, повернув її свідомість, впевненість у собі, розуміння того, що вона є люблена. А це є дуже важливе, щоби людина відчувала, що вона не сама, підняти її усвідомлення власної гідності. Тому бажаю вам, щоб у цьому місці, люди черпали живу воду розуміння власної гідності, щоб кожна рука, яка звернулася за поміччю, тут отримала руку, яка її піднімає. Нехай Господь вас благословить і допомагає і щоб ви були щасливі і радісні з того, що робите для інших», — сказав у своєму вітальному слові владика Тарас.

На освяченні приміщення «Карітасу» в Новому Роздолі були присутні о. Володимир Мамчин, директор Карітасу Стрийської єпархії, Голова Новороздільської ОТГ пані Ірина Яценко та Голова опікунської ради у КЗ ЛОР «Роздільський дитячий будинок — інтернат», учасниця Координаційного центру при ЛОВА, пані Олександра Янович, а також представники місцевої влади та працівники благодійного фонду.