Владика Павло Хомницький провів реколекції для священників Філадельфійської архиєпархії

4 жовтня 2021

З понеділка по четвер 20–23 вересня 2021 року у реколекційному домі святого Альфонса у Нью-Джерсі (США) відбулися традиційні щорічні реколекції духовенства Філадельфійської архиєпархії.

Темою цьогорічних реколекцій, у яких взяло участь 34 священники на чолі зі своїми єпископами — високопреосвященний владикою Борисом Ґудзяком, архиєпископом і митрополитом Філадельфійським та владикою Андрієм Рабієм, єпископом-помічником архиєпархії, — були роздуми над Євангелієм від святого євангелиста Луки. Науки провадив владика Павло Хомницький, єпарх Стемфордської єпархії УГКЦ.

Одним з євангельських читань від святого євангелиста Луки, над яким владика Павло розмірковував у своїх науках була історія про заклик Ісуса до рибалок слідувати за ним:

«Ісус приходить не для того, щоб відштовхнути людей, але щоб закликати нас до нього приєднатися. Це відбувається безвідносно до того, ким ми є, наскільки грішними ми себе відчуваємо чи якими є умови нашого життя. Ісус закликає нас не лише до навернення, але й до інклюзії. Я думаю, що ця сцена у човні з Петром, яку ви знаєте, власне є або ж має бути символом того, якою повинна бути наша Церква. Так само, як і наші парафії повинні бути інклюзивними, а не ексклюзивними».

Фото: о. Ігор Колісник та о. Іван Турик
За матеріалами Філадельфійської архиєпархії УГКЦ