Владика Микола Бичок здійснив душпастирський візит до Сумівської Оселі в місті Бакстоні, штату Вікторія в Австралії

23 листопада 2021

21 листопада 2021 року владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, здійснив душпастирський візит до Сумівської Оселі в місті Бакстон (штат Вікторія, США), де 2 роки тому була освячена капличка на честь Св. Архистратига Михаїла.

Саме з цієї нагоди архиєрей очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні диякона Михайла Камінського. Варто зазначити, що цього року на молитві був присутній п. Микола Кулінич, Посол України в Австралії, зі своєю дружиною п. Оленою Кулінич та численні вірні зі штату Вікторія.

Проповідуючи до люду Божого, владика наголосив: «Святі ангели мають подвійне завдання: щодо Господа Бога і людей. Головне завдання ангелів на небі — прославляти Господа Бога навіки та ревно і швидко Йому служити. Відносно людей, то ангели є Божими опікунами і охоронцями. Церква переконливо стверджує, що кожна людина має ангела-хранителя, який піклується про людину, яку їй довірив Господь. Сам Ісус Христос каже: „Гляди, щоб ти не зневажав жодного з цих малих. Бо кажу вам, що їхні ангели на небі завжди бачать обличчя Мого Отця, що на небі“ (Мт. 18,10)».

Продовжуючи проповідь з нагоди свята Св. Архистратига Михаїла, владика зазначив: «Роздуми над історією сьогоднішнього свята акцентують нашу увагу на словах архангела Михаїла „Хто як Бог“, з якими він вступив у боротьбу проти злих ангелів. Ці слова залишаються актуальними для християн і сьогодні. Вони можуть бути екзаменом живучості нашої віри в Бога і повинні бути немовби духовним девізом та гаслом духовного життя кожного християнина. Дякуймо сьогодні архангелові Михаїлові, що відважно став на боці Божої правди й переміг бунтівливих і невірних ангелів, виявивши через це непохитну вірність і велике довір’я до Бога».

На закінчення Божественної Літургії владика Миколай Бичок щиро подякував всім Сумівцям за споруджену капличку, а також людям за присутність та спільну молитву. Опісля, відбувся обід та спілкування із вірними.

За матеріалами Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла