Владика Микола Бичок помолився за мир в Україні з парафіяльною спільнотою м. Калгурі (Австралія)

21 березня 2022

У неділю, 20 березня, владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, разом з о. Ігорем Головком, адміністратором парафії в м. Перт, у співслужінні з місцевим парохом о. Бренаном Сіа, з’єдналися у спільній літургійній молитві за мир в Україні в римо-католицькій парафії Святої Марії м. Калгурі, Західна Австралія. Перед Святою Месою архиєрея зустріли місцеві українці та привітали з хлібом та сіллю, після чого розпочалося богослуження.

Проповідуючи до парафіян, владика Микола зазначив: «В ці дні український народ виборює свою незалежність великою ціною, віддаючи своє життя за свою Батьківщину. В цій трагедії нам потрібно знайти Бога, який страждає разом з нами. Люблячий Господь входить в наше життя, яке нам здається зараз виглядає без майбутнього. Сьогодні українці як ніколи потребують ваших молитов, вашого співпереживання та підтримки для них у їхніх випробуваннях». Про це зазначає пресслужба Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла.

На завершення Святої Літургії, о. Бренан звернувся з подячним словом до владики Миколи: «Сьогодні особливий день для нашої парафії в м. Калгурі, оскільки вперше в історії цієї церкви був присутній східний архиєрей. Хочу запевнити Вас та усіх українців у нашій молитві за мир та спокій в Україні. Надіємося, що після посвячення Святішим Отцем України та росії в наступну п’ятницю, припиниться війна і настане довгоочікуваний мир».

Після закінчення богослужіння до владики Миколи звернулася парафіянка місцевої церкви та сказала, що вони організували молитовну групу, яка кожного дня збирається на вечірню молитву о 20:00 з одним наміренням — за мир та спокій в Україні. Люди звідусіль єднаються в молитовній підтримці нашої країни.

Варто зазначити, що владика Микола Бичок разом з о. Ігорем Головком впродовж своєї подорожі до парафії в Перті відвідали декількох українців. Також 21 березня владика здійснив візит до найменшої католицької школи в Західній Австралії, яка знаходиться в місті Саузерн Крос. На запрошення директора цієї школи, відбулася спільна молитва за мир в Україні за участі учнів та вчителів школи. Опісля архиєрей поділився короткими роздумами про своє служіння в Австралії та відповів на запитання учнів.