Владика Михайло Бубній освятив 1200 пасхальних кошиків для українських захисників

14 квітня 2023

У четвер, 13 квітня 2023 року, у катехитичному центрі катедрального храму Святого апостола Андрія Первозванного в Одесі, владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський, благословив і освятив 1200 пасхальних кошиків для українських військових на передову.

Під час освячення єпископу співслужили військовий капелан, настоятель храму о. Руслан Остафій і сотрудник о. Ігор Тарас.

Ці великодні подарунки було придбано за пожертви парафіян катедрального храму Святого апостола Андрія Первозваного, храму святого Архистратига Михаїла і храму Вознесіння Господнього. «Це маленький, але важливий жест підтримки від греко-католиків Одеси для тих, хто з любові до Батьківщини готовий пожертвувати життям задля її захисту», — зазначають у пресслужбі Одеського екзархату УГКЦ.

Освячені пасхальні кошики під час традиційної великодньої поїздки на фронт, військовий капелан о. Руслан Остафій доставить на передову до Свята Пасхи.