Владика Михаїл Вівчар відзначив 60-літній ювілей священства

3 липня 2019

28 червня 2019 року преосвященний владика Михаїл Вівчар, вислужений єпископ Чикаго і Саскатуну, відвідав місце свого священничого рукоположення шістдесят років тому, щоб подякувати Господу за можливість, яку він отримав задля служіння Божому люду.

Владика Михаїл Вівчар відзначив 60-літній ювілей священства

У світлий празник Христа Чоловіколюбця у катедральному храмі свв. Володимира та Ольги у м. Вінніпег (провінція Манітоба, Канада) відбулася спільна молитва — Молебен до Христа Чоловіколюбця. Її очолив преосвященний владика Михаїл у співслужінні о. Михайло Буячок, парох катедрального храму, отці редемптористи Джон Сянчук та Френк Шад’як, а також колишній студент Коледжу св. Володимира Великого за ректорства владики Михаїла о. Михайло Кв’ятковський.

Численні сестри, родичі та інші вірні, які познайомилися з отцем, а потім і єпископом Михаїлом Вівчаром, зібралися на цей мирний вечір молитви і спілкування. Єпископ Михаїл, який народився в Комарно (провінція Манітоба, Канада) був висвячений в цьому соборі 60 років тому покійним редемптористом, митрополитом та архиєпископом Максимом Германюком, але він провів більшу частину свого служіння як директор Коледжу Св. Володимира в м. Робліні (провінція Манітоба, Канада), а потім як правлячий архиєрей Чиказької єпархії святого Миколая Чудотворця і Саскатунської єпархії. Отець Іван Сянчук проповідував під час Молебну. Монсеньор Михайло Буячок, о. Михайло Квятковський і члени сім’ї виступили під час святкового частування.

За матеріалами Вінніпезької архиєпархії УГКЦ