Владика Кеннет Новаківський взяв участь у дитячому святі в українській громаді в Ірландії

18 липня 2023

Владика Кеннет Новаківський, єпископ Єпархії Пресвятої родини із осідком у м. Лондоні (Великобританія) помолився разом із парафіяльною спільнотою українців в Ірландії.

У неділю, 16 липня, на парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького було невеличке свято. Люди на Святу Літургію прийшли у вишиванках. За словами місцевого священника Василя Корніцького, на це було дві причини: перша із них — при церкві завершився перший організований дитячий табір «Веселі канікули з Богом», а друга причина — «ми були безмежно раді зустрічі та спільній молитві із владикою Кеннетом Новаківським, який є Апостольським візитатором для українців греко-католиків, що проживають в Ірландії та Північній Ірландії».

Перед початком спільної молитви наші дітки та отець Василь привітали владику Кеннета та отця Андрія Малиша, канцлера Єпархії Пресвятої родини із осідком у м. Лондоні, у стінах церкви.

Наприкінці Служби Божої владика Кеннет сповістив новину, що наша Українська Греко-Католицька Церква в Ірландії з 1 вересня переходить на новий календар свят. Потім отець Василь разом із владикою Кеннетом привітали дітей, які у цей день офіційно завершили табір «Веселі канікули з Богом», та вручили їм сертифікати «Чемної дитини». Також отець Василь подякував братам-семінаристам Святославу Дідуху та Володимиру Михайлишину, без яких цей дитячий табір не відбувся б, подякував і всім іншим, хто допомагав в організації активностей та дозвілля для дітей.

Фото: Артем Кулінич