Владика Богдан Дзюрах передав Екуменічній бібліотеці у Мюнхені книги українською мовою

22 березня 2024

При римо-католицькій парафії Всіх Святих у м. Мюнхені (Німеччина) діє Екуменічна бібліотека, яка у своєму фонді має україномовні видання і стала місцем зустрічі для багатьох українців.

Минулої суботи, 16 березня 2024 року, туди завітав владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії. Під час візиту він подарував у фонд цієї бібліотеки 150 примірників Святого Письма українською мовою, а також свої книги з духовними розважаннями: «Назустріч Різдву» та «Назустріч Христовому Воскресінню». Про це повідомляє пресслужба Апостольського екзархату у Німеччині та Скандинавії.

Окрім того, візит апостольського екзарха став нагодою для українців, щоб поділитись з владикою Богданом своїми життєвими історіями, через які вони опинились у Німеччині, шукаючи порятунку.

Варто також наголосити, що при цій парафії функціонує соціальна ініціатива для потребуючих під назвою «Хліб для сусідів». Єпископ познайомився з групою волонтерів, які допомагають реалізовувати цей проєкт.

Далі владика Богдан зустрівся з директором медійної організації «Michaelsbund» паном Стефаном Есса, від якого єпископ отримав у дарунок традиційну пасхальну свічку.

Місцевий парох о. Яцек, домініканець, розповів про зустрічі з українцями у них на парафії, а відтак було прийнято рішення, що апостольський екзарх очолить Великоднє богослужіння для українців, яке відбудеться 31 березня об 11:30 год. у храмі Всіх Святих.