Владика Аркадій Трохановський заклав наріжний камінь під будову церкви Св. Димитрія в Лемборку

3 квітня 2024

У Лемборку (Польща) відбулася історична подія — освячення наріжного каменя під будівництво майбутнього парафіяльного храму.

24 березня, у першу неділю Великого посту, єпарх Ольштинсько-Ґданський владика Аркадій Трохановський очолив Божественну Літургію у греко-католицькій парафіяльній спільноті Святого Димитрія в Лемборку. Співслужили владиці адміністратор парафії о. Олег Гриців та багатолітній парох парафії в Лемборку о. Богдан Піпка з Слупська.

Після святкового богослужіння єпископ за участі греко-католицького та римо-католицького духовенства і у присутності міської та районної влади Лемборка, освятив наріжний камінь та заклав капсулу під вівтарем будованого храму Святого Димитрія.

У своєму слові до вірних владика Аркадій закликав усіх присутніх до великої справи, якою є будівництво церкви. Єпарх запросив лемборську спільноту докласти усіх зусиль до того, щоб Лемборк мав свою святиню, свій храм. «Нехай майбутній храм стане виявом нашої віри, нашого бажання поставити храм на віки, котрий буде знаком віри та любові до Бога та усіх тих, котрі творили місцеву громаду».

Реквізити банку парафіяльної громади Св. Дмитрія:

Parafia Greckokatolicka pw. Św. Dymitra w Lęborku
Santander Bank Polska S. A.
Nr konta (Номер банківського рахунку) 80 1090 1102 0000 0001 3434 9095; dla przelewów z
zagranicy (для переказів з-за кордону) KOD SWIFT: WBKPPLPP