Військові капелани УГКЦ взяли участь у Марші захисників України

27 серпня 2020

24 серпня 2020 року, з нагоди святкування 29-ї річниці Дня Незалежності України, у Києві відбувся Марш захисників України, у якому взяли участь капелани Української Греко-Католицької Церкви.

Військові капелани УГКЦ взяли участь у Марші захисників України

Спільно з представниками українських Церков і релігійних організацій представники УГКЦ взяли участь у заході та у міжконфесійній поминальній молитві.

Зазначимо, що ініціаторами даного маршу виступили активісти, волонтери та ветерани бойових дій на Сході України.

Як повідомили на сайті Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, учасники маршу — це військовослужбовці, рідні та близькі полеглих Героїв, ветерани з інвалідністю, представники ветеранських організацій із різних регіонів України, військові капелани.

«Маршрут ходи розпочався від Київського національного університету Тараса Шевченка, далі пролягав вулицею Володимирською, бульваром Шевченка, а потім — Хрещатиком до майдану Незалежності. Завершився марш біля Михайлівського собору, де відбувся міжконфесійний молебень за полеглими Героями України», — йдеться в повідомленні Департаменту військового капеланства.

Фото: о. Андрій Зелінський, ТІ
За матеріалами Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ