Вітальна промова архиєпископа Томаса Едварда Галліксона, Апостольського нунція в Україні

8 вересня 2014

ВІТАЛЬНА ПРОМОВА

Архиєпископа Томаса Едварда Галліксона,

Апостольського нунція в Україні

Ваше Блаженство!
Дорогі синодальні отці —
високоповажні співбрати в єпископстві та священстві Христа!
Вельмишановні члени організаційного комітету Синоду!
Дорогі гості, присутні тут з нагоди відкриття синодальних засідань!

Як представник Папи Римського в Україні, маю честь і радість висловити також від імені Його Святості Франциска найкращі побажання успішного проведення нарад Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, що розпочинаються тут, у Львові. Запевняючи в благословенні Святішого Отця для цього зібрання найбільшої у світі Католицької Церкви східного обряду, також особисто бажаю, щоб Ваші спільні роздуми над цьогорічною темою «Управління дарами» принесли щедрі плоди.

Великий учитель Церкви святий Іван Золотоустий, навчаючи про дорогу, котра веде до святості, каже, що навіть вірні можуть бути святими через відречення від своїх гріхів, прощення провин іншим, милостиню, молитву і покору. Говорячи тут про час, таланти і матеріальні блага, можливо, слід надіятися на те, що матимете в розпорядженні більше матеріальних засобів. Однак приклад убогої вдови завжди заохочує нас робити, що в наших силах на славу Божу та проголошення Його Царства.

Бажаю вам небесних благословень завжди і всюди!

† Томас Едвард Галліксон,
Апостольський Нунцій в Україні