Вірні УГКЦ в Польщі долучилися до акції «Свята без тата»

28 січня 2019

Перемисько-Варшавська митрополія подарувала 2987 усмішок для дітей із Сходу України.

Вірні УГКЦ в Польщі долучилися до акції «Свята без тата»

Благодійна акція «Свята без тата» - це спільна справа сотень небайдужих людей в Польщі та Україні; це різдвяна збірка подарунків для дітей, чий батько загинув на війні або ж сім’я яких перебуває в скрутному матеріальному становищі.

Із благословення Високопреосвященного митрополита Перемисько-Варшавського владики Євгена Поповича Вроцлавсько-Ґданська єпархія та Перемисько-Варшавська архиєпархія долучилися до створення дитячого різдвяного дива. Пожертви та іменні подарунки зібрали вірні наших парафій на теренах Польщі та інші небайдужі доброчинці. Організатори зазначили, що цьогоріч вдалося зібрати рекордну суму – 103 тисячі злотих. Завдяки цьому, діти отримали іграшки, солодощі, дитяче харчування та індивідуальні конверти з фінансовою допомогою.

У своєму подячному листі організаційний комітет акції «Свята без тата» зазначив, що «бажання творити добро об’єднує людей, попри їх походження, сімейний стан чи статус. Це надзвичайне, неповторне дійство учасниками якого є ми всі разом!». У свою чергу, Високопреосвященний владика Євген Попович, митрополит Перемисько-Варшавський подякував членам єпархіального «Карітасу», живим парафіям нашої Церкви у Польщі та усім доброчинцям за їхню щирість, відкритість та активність у здійсненні дитячих мрій.

Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ