В Ірландії відбувся День молитви за мир в Україні

29 серпня 2022

У Маріїнському відпустовому центрі в селі Нок, що в Ірландії, 18 серпня відбувся День молитви за мир в Україні.

В Ірландії відбувся День молитви за мир в Україні

Ірландія станом на сьогодні прийняла близько 50 000 українців і продовжує надавати захист. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ із посиланням на пресслужбу Української Церкви в Ірландії.

18 серпня Маріїнський відпустовий центр був заповнений вщент людьми (серед яких було й багато українців), які приїхали з різних куточків Ірландії, аби помолитися за мир в Україні.

До спільної молитви з ірландськими священнослужителями долучилися й владика Кеннет Новаківський, апостольський візитатор для українців в Ірландії, о. Василь Корніцький, душпастир для українців в Ірландії, та о. Андрій Малиш, канцлер єпархії в Лондоні.

Під час Літургії на запрошення ректора Маріїнського центру до присутніх звернулася зі словом Галина Теслюк, доцентка кафедри біблійних наук Українського католицького університету.

Також День молитви відвідала й Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ірландії Лариса Герасько.

Після молитви владика Кеннет, о. Василь та о. Андрій зустрілися з українською громадою, де мали змогу поспілкуватися про їхні проблеми та потреби.