В Ірландії відбулася зустріч священників УГКЦ

7 червня 2024

4–6 червня в Ірландії під керівництвом Апостольського Візитатора владики Кеннета Новаківського відбувалася зустріч священнослужителів УГКЦ, які служать в Ірландії.

В Ірландії відбулася зустріч священників УГКЦ

Метою зустрічі було проведення курсу постійної формації для священників, під час якого обговорювали душпастирські та канонічні моменти в пасторальному служінні. Доповідачем став о. д-р Віталій Токар. Про це повідомив Департамент інформації УГКЦ із посиланням на пресслужбу Лондонської єпархії Пресвятої родини УГКЦ.

На одну із сесій було запрошено Апостольського нунція в Ірландії архиєпископа Луїса Маріано Монтемайора. Владика Кеннет представив гостю загальний стан нашої Церкви в Ірландії, після чого відбулося спілкування щодо подальшого розвитку наших громад в Ірландії. Також владика подякував нунцію за гостинність для наших вірних і священників із боку Римо-Католицької Церкви в Ірландії.

На завершення було обговорено та представлено календарний та пасторальний план душпастирського служіння в Ірландії.