УГКЦ встановила День пам’яті дітей, які померли під час вагітності

3 грудня 2019

Українська Греко-Католицька Церква встановила День пам’яті дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження. Його щороку відзначатимуть 15 жовтня.

УГКЦ встановила День пам’яті дітей, які померли під час вагітності

Таку постанову прийняв Синод Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви, який проходив 29–30 листопада у Львові.

«Синод також обговорив питання потреби вдосконалення духовного і психологічного супроводу молодих сімей з перинатальною втратою дитини, прийняв відповідні рішення та поблагословив у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ день 15 жовтня як День пам’яті дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження», — повідомляє Секретаріат Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископа УГКЦ.

За матеріалами Релігійно-інформаційної служби України