У Жовкві висадили алею магнолій в честь загиблих Героїв

6 травня 2023

У четвер, 4 травня 2023 року, у Жовківському міському парку висадили алею магнолій в честь загиблих Воїнів.

У Жовкві висадили алею магнолій в честь загиблих Героїв

Молитву за полеглих Героїв провів владика Михаїл Колтун, єпарх Сокальсько-Жовківський, спільно з духовенством, місцевою владою, а головно — із сім’ями, які втратили своїх рідних у війні. Про це повідомляє пресслужба Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

«Церква, яка благословила наших воїнів йти і захищати свою Батьківщину, не залишає їх, коли вони віддають своє життя. Адже ми цього не можемо забути. Через життя ми їх супроводжуємо молитвами і навіть після смерті супроводжуємо своїми стараннями, молимося в Церквах і висаджуємо сьогодні Пам’ятну алею», — мовив владика Михаїл Колтун.

Завершуючи своє слова архиєрей наголосив: «Життя на землі і у вічності триває і наша віра це поєднує. Як знак нашої віри, що вони не зникають з нашої пам’яті, ми садимо цю алею».