У Вроцлавсько-Кошалінській єпархії відбувся З’їзд парафіяльних лідерів

4 вересня 2024

31 серпня 2024 року у Вроцлавсько-Кошалінській єпархії УГКЦ відбувся з’їзд парафіяльниз лідерів. Цього року подію приймала парафія в місті Каліш.

У Вроцлавсько-Кошалінській єпархії відбувся З’їзд парафіяльних лідерів

Як повідомляє пресслужба Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ, цьогорічний З’їзд лідерів став важливою подією для всіх учасників, які зібралися для обговорення ролі світських лідерів, актуальних проблем та духовного розвитку в сучасному світі. Захід, що відбувся згідно з попередньо затвердженим порядком, пройшов насичено та з великою увагою до кожної теми.

Об 11:00 з’їзд розпочався Божественною Літургією, яку очолив владика Володимир Ющак, єпарх Вроцлавсько-Кошалінський, у співслужінні о. декана Романа Кілика, о. Руслана Марцішака, о. Романа Возняка, о. Павла Почекайла та о. Василя Барбуляка.

Після цього відбулася перша конференція, на якій о. Руслан Марцішак розповів про роль світських людей у житті парафії. Виступ викликав активні обговорення серед присутніх, які підкреслили важливість активної участі парафіян у житті Церкви, особливо в умовах сучасних викликів. Друга конференція була проведена під керівництвом владики Володимира, де обговорювалися поточні справи у житті єпархії. Доповідач звернув увагу на ключові проблеми, з якими стикаються парафії, та запропонував конкретні шляхи їх вирішення.

По обіді на сцені розпочалася музична частина з’їзду — виконання патріотичних пісень, що допомогло створити особливу атмосферу єдності та натхнення. Музика допомогла ще більше згуртувати присутніх і підготувати їх до наступних конференцій.

Третю конференцію, присвячену духовному розвитку сучасної сім’ї, провела Катерина Воїнська. Вона ж стала ініціаторкою дискусії під час четвертого засідання на тему духовного вирішення проблем.

Завершальним акордом заходу стали духовні пісні.