У Трускавці відкриють пам’ятник митрополиту Володимирові Стернюку

27 вересня 2023

У Трускавці, на Львівщині, 30 вересня вшанують пам’ять митрополита Володимира Стернюка. О 16:30 год у церкві святого пророка Іллі відбудеться вечірня Літургія та освячення встановленого на території пам’ятника.

У Трускавці відкриють пам’ятник митрополиту Володимирові Стернюку Як повідомляє інтернет-видання «Media Дрогобиччина», захід відбудеться за участі представників духовенства, родини Володимира Стернюка, влади міста, району та інших гостей. Про це повідомили у Трускавецькій міській раді.

У 2022 році виповнилось 115 років від дня народження та 25 років з дня смерті Митрополита Володимира Стернюка.

Владика Володимир Стернюк — монах-редемпторист, місіонер, в’язень сталінських концтаборів.

Народився митрополит УГКЦ Володимир Стернюк 12 лютого 1907 року в Пустомитах, поблизу Львова, у священичій сім’ї. Помер 29 вересня 1997 року, похований у крипті архикатедрального собору Святого Юра.

«Освячуючи пам’ятник митрополиту Стернюку в Трускавці, ми увічнюємо пам’ять про нього, його праведні діла, його колосальний вклад у збереження та розвиток Української Греко-Католицької Церкви. Пам’ятник авторства скульптора Ярослава Дякуна, завдячуючи меценату, генеральному директору ГКК „Карпати“ Леву Грицаку», — розповіли у Трускавецькій міській раді.