У суботу владика Йосиф Мілян презентує у Львові свою книгу «З нами Бог!»

13 травня 2021

Про це повідомив Синкел Львівської архиєпархії УГКЦ у справах монашества ієрм. Юстин Бойко.

У суботу владика Йосиф Мілян презентує у Львові свою книгу «З нами Бог!»

Відтак у суботу, 15 травня 2021 року, у Музеї Митрополита Андрея Шептицького (вул. Кривоноса, 1) відбудеться презентація книги єпископа-помічника Київської архиєпархії УГКЦ преосвященного владики Йосифа Міляна. Початок о 12:00.

Як ми вже повідомляли, на сторінках книги владики Йосифа Міляна "З нами Бог!" читач зможе ознайомитись із доповідями, промовами, пастирськими посланнями та інтерв’ю єпископа-помічника Київської архиєпархії владики Йосиф Міляна. Книга показує владику як монаха, єпископа, патріота України, душпастиря молоді та мігрантів.

В описі книги зокрема йдеться про таке: «На своєму життєвому шляху — у підпіллі, душпастирстві, служінні молоді й мігрантам — владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київський, залишив слід у душах багатьох людей — вінчав, хрестив дітей, наставляв на добру дорогу, підтримував у важку хвилину, розраджував у горі… З цієї книжки, до якої увійшли доповіді, промови, послання та інтерв’ю владики Йосифа, кожен зможе більше довідатися не тільки про життя і служіння владики, а й про становлення, розвиток, основні засади душпастирства молоді та мігрантів в УГКЦ».

За матеріалами релігійного інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова»
Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Локації

Персони

Дивіться також

Живе Телебачення Мукачівська греко-католицька єпархія Релігійно-інформаційна служба України Український Католицький Університет Офіційний сайт Ватикану Новини Ватикану Consilium Conferentiarum Episcoporum Europae