У Катарі відбулася перша Божественна Літургія українською мовою

30 жовтня 2023

У суботу, 28 жовтня, у столиці Держави Катар — Досі відбулася Божественна Літургія українською мовою для тутешніх емігрантів та біженців.

У Катарі відбулася перша Божественна Літургія українською мовою

Вперше із благословення Апостольського вікарія Північної Аравії владики Альдо Беральді у католицькому храму Пресвятої Богородиці — Цариці вервиці (Catholic Church of Our Lady of the Rosary) у м. Доха відбулася Божественна Літургія українською мовою. Богослужіння здійнив о. Любомир Филипчак, який душпастирює в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це інформує Пасторально-міграційний відділ УГКЦ на власній фейсбук-сторінці.

За словами душпастиря, на богослужіння зібралося близько 20 молільників. Усі присутні також мали можливість приступити до Святих Таїнств — Сповіді і Причастя.

«Сьогодні мав велику радість і благословення молитися Службу Божу для української громади в Катарі. Нехай Господь благословить нас усіх на добрий і плідний початок. P. S. було надзвичайно родинно і затишно молитися разом», — так прокоментував цю подію о. Любомир у Фейсбуці.

Варто також додати, що 27 жовтня, у день написання українською громадою у Катарі Радіодиктанту національної єдності у Посольстві України у Катарі, отець Любомир Филипчак відвідав українського посла Андрія Кузьменка. Під час розмови вони обговорили душпастирські потреби української громади у цій країні та перспективи відповіді на них зі сторони Української Греко-Католицької Церкви.