Співрозмовником Блаженнішого Святослава у черговій «Відкритій Церкві» буде Інна Кузнецова

16 грудня 2019

17 грудня 2019 року, о 10.00, у прямому ефірі дивіться програму «Відкрита Церква» з Блаженнішим Святославом. Співрозмовником Глави Української Греко-Католицької Церкви буде головний редактор Київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнецова.

Під час ефіру співрозмовники говоритимуть про широке коло тем, лейтмотивом яких буде питання свободи: свободи віросповідання, свободи слова, тощо.

Прямий ефір можна переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

У листопаді відбувся попередній прямий ефір «Відкритої Церкви». Співрозмовником Глави УГКЦ був журналіст Сакен Аймурзаєв.

Запрошуємо переглянути цю програму.

Довідка

Інна Кузнецова, головний редактор Київського бюро «Радіо Свобода» з січня 2009 року. Закінчила факультет журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Працювала кореспондентом, політичним оглядачем Національного радіо, головним редактором радіо «Ера FM».

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ