Сьогодні у Львові відбулася екуменічна молитва за Україну

6 травня 2022

Молитва відбулася у літургійний день спомину святого Юрія Побідоносця, покровителя м. Львова, у Гарнізонному храмі Свв. апп. Петра і Павла.

Сьогодні у Львові відбулася екуменічна молитва за Україну

Про це інформує «Духовна велич Львова» та пресслужба Львівської архиєпархії УГКЦ.

Участь у молитві взяли єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ владика Володимир Груца, єпископи, священники та представники інших релігій та християнських конфесій. До заходу також чисельно долучилися мешканці міста, почесні львів’яни, військовослужбовці, представники влади та громадські організації.

Під час молитовного заходу владика Володимир Груца прочитав молитву за мир у часі війни, яка є частиною Молебну у часі війни.

Як розповів настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Михальчук, єднаючись у молитві, наближаємо перемогу України у війні. «Той, хто розпочинає війну, походить від сил зла. Перемогти зло і диявола очевидно без молитви неможливо. Захисники України боронять Правду, вони воїни, які несуть світло. Саме вони часто просять про молитву. Спільна міжконфесійна молитва дуже важлива, адже усі ми разом, об’єднані молитвою, наближаємо нашу перемогу. Перемогу добра над злом».