«Щиросердечно запрошую вас приєднатися до Всеамериканської української прощі!» — владика Богдан Данило

22 березня 2023

В Українській Католицькій Церкві у США розпочалося активне приготування до Всеамериканської української прощі молоді, що запланована на літній період 2023 року.

Від імені наших владик і священників Філадельфійської архиєпархії, Чиказької єпархії, Стемфордської єпархії, Пармської єпархії до молоді у відеоролику звернувся владика Богдан Данило, єпископ Єпархії Святого Йосафата, із запрошенням на Всеамериканську молодіжну прощу, що відбудеться у церкві Покрови Пресвятої Богородиці у м. Парма (штат Огайо).

«Я щиросердечно запрошую вас 16–18 червня 2023 року зібратися тут на спільну молитву, на роздуми про роль родини у житті, на пізнання себе, а також для проведення чудового часу із іншими молодими людьми. Цього року ми навіть плануємо провести прощу через Клівленд Метро Парк, щоб тут разом зустрітися із усіх куточків Америки: із Каліфорнії, Філадельфії, Пітсбурга, Чикаго, Нью-Йорку, Коннектикуту. Щиросердечно запрошую вас приєднатися до Всеамериканської української прощі!» — мовив архиєрей.

У свою чергу, молодіжна спільнота храму Покрови Пресвятої Богородиці закликала: «Приєднуйтеся, щоб зустрітися із старими друзями, відчути Бога та рідну Україну. Пройдімо цей шлях разом!»