Росіяни знищили в Україні понад 100 храмів і вбили понад 30 священників

28 грудня 2023

Загалом понад 500 релігійних споруд зазнали пошкоджень від початку повномасштабної агресії Росії проти України.

Росіяни знищили в Україні понад 100 храмів і вбили понад 30 священників

За інформацією української влади, на цей час внаслідок війни Росії проти України пошкоджено близько 500 релігійних споруд, кожна п’ята з них зруйнована повністю.

«Ми знаємо, що знищено повністю 100 храмів, а 500 або зруйновано, або наполовину зруйновано, або пошкоджено», — сказав в ефірі українського загальнонаціонального телемарафону голова Державної служби з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський, повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

Також, за його словами, понад 30 священників російські загарбники замучили або вбили під час окупації українських територій.