Єпископи УГКЦ з усієї України зробили в Зарваниці спільне фото до Дня вишиванки

19 травня 2023

У четвер, 18 травня, коли в Україні відзначають День вишиванки, владики Української Греко-Католицької Церкви, як і мільйони українців, зробили спільне фото у вишиванках.

Єпископи УГКЦ з усієї України зробили в Зарваниці спільне фото до Дня вишиванки

Фото оприлюднено на сторінці Блаженнішого Святослава у фейсбуку, як повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Понад двадцять єпископів, які звершують архиєрейське служіння в різних частинах України, з’їхалися до Зарваниці для участі в дев’яносто четвертій сесії Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні.

На фото до архиєреїв приєдналися і священники УГКЦ, які, очолюючи куріальні структури, доповідають на Синоді, та семінаристи, які допомагають у проведенні синодальних засідань.

До слова, на попередній сесії Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні було ухвалене історичне рішення про календарну реформу.

Довідка

Архиєрейський Синод — це міжмитрополичий Синод, членами якого є єпископи УГКЦ, які виконують служіння на території України, а саме: єпархіальні єпископи, екзархи, єпископи Патріаршої курії, єпископи-коад’ютори, єпископи-помічники, апостольські адміністратори, адміністратори єпархій, а також єпископи-емерити.

Головою Архиєрейського Синоду є Отець і Глава УГКЦ — Києво-Галицький Верховний Архиєпископ.

Архиєрейський Синод скликається з метою вирішення важливих душпастирських та інших питань, спільних для митрополій УГКЦ в Україні, шляхом прийняття відповідних рішень, пастирських послань, звернень, заяв тощо, а також для збереження духовної, літургійної та богословської спадщини, утвердження канонічної дисципліни, координації дій єпископів та обміну інформацією.