Президент Зеленський привітав Блаженнішого Святослава з Днем народження

5 травня 2022

Президент України Володимир Зеленський привітав Отця і Главу Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава з Днем народження.

Президент Зеленський привітав Блаженнішого Святослава з Днем народження

«За роки своєї плідної церковної праці ви здобули духовний авторитет та стали мудрим наставником для мільйонів вірян», — написав Глава держави у привітальному листі. Про це інформує Департамент інформацію УГКЦ.

Пан Президент висловив глибоку повагу іменинникові за активну участь у громадському та соціальному житті країни і непохитну патріотичну позицію.

«Дякую вам, Ваше Блаженство, за практичні справи та щирі молитви за перемогу і мир на нашій землі», — написав Глава Української держави.

Пригадуємо, сьогодні Блаженнішому Святославу сповнюється 52 роки. Народився Глава УГКЦ 5 травня 1970 року у Стрию на Львівщині у християнській родині Юрія та Віри Шевчуків.

Фото: Зустріч Блаженнішого Святослава з новообраним Президентом України Володимиром Зеленським, Київ, 6 травня 2019 року