Предстоятель УГКЦ призначив нового керівника Патріаршого паломницького центру УГКЦ

30 березня 2021

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав іменував отця Сергія Триф’яка терміном на три роки генеральним директором Підприємства релігійної організації «Патріарший паломницький центр УГКЦ».

Про це йдеться у декреті Отця і Глави Української греко-католицької Церкви Блаженнішого Святослава від 30 березня 2021 року.

У своєму декреті Глава Церкви пригадав, що світлої пам’яті Блаженніший Любомир створив Патріарший паломницький центр для кращої організації паломницької діяльності нашої Церкви та належного забезпечення прочанських духовних потреб.

Іншим своїм декретом Глава УГКЦ відкликав від цих обов’язків о. Любомира Яворського. «Висловлюємо вдячність за ваш багаторічний жертовний труд на цій посаді та приклад творення успішних соціальних підприємств у нашій Церкві. Нехай всемилостивий Господь щедро віддячить вам множеством своїх благодатей за все, що ви зробили для Його слави та для добра нашої Церкви. Щиро прохаю щедро ділитися досвідом зі своїм наступником», — зазначив Блаженніший Святослав.

«Відповідно до припису канону 114, § 2 ККСЦ спитавши думки владики Василя Івасюка, єпарха Коломийського, та на підставі Статуту Підприємства релігійної організації „Патріарший паломницький центр УГКЦ“, владою нам даною, іменуємо отця Сергія Триф'яка терміном на три роки генеральним директором Підприємства релігійної організації „Патріарший паломницький центр УГКЦ“», — мовиться у документі Глави Церкви.

«Своє служіння прохаю виконувати відповідно до Статуту Підприємства релігійної організації „Патріарший паломницький центр УГКЦ“. У Господа вимолюємо всіх потрібних Вам Божих ласк для належного виконання своїх обов’язків», — побажав на завершення Блаженніший Святослав.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ