Представники організації «Церква в потребі» відвідали Луцький екзархат та поспілкувалися із місцевими священниками

22 березня 2024

Делегація представників всесвітньої допомогової організації «Церква у потребі» («Kirche in Not») прибула на зустріч з духовенством Луцького екзархату УГКЦ 19 березня 2024 року. Цей візит відбувся у межах діяльності моніторингової групи представників організації.

До складу міжнародної делегації увійшли монсеньйор Домінік Кустра (Mr. Dominik Kustra), представник офісу у Мексиці, монсеньйор Хосе Марія Галлардо (Mr. Jose Maria Gallardo), керівник Офісу організації в Іспанії, монсеньйор Арно д’Андінь (Mr. Arnaud D’Andigne) із французького представництва «Kirche in Not». Гостей супроводжував о. Олександр Кусий, відповідальний за співпрацю з медіа у Львівській архидієцезії Римо-Католицької Церква в Україні. Про це повідомляє пресслужба Луцького екзархату УГКЦ.

Гості прибули в Україну для того, щоб побачити і відчути чим живуть люди у часі воєнного лихоліття, щоб бути промоутерами потреб і очікувань українців у світі.

Представники оррганізації запевнили, що моляться за духовенство та людей, котрі допомагають іншим, оскільки це один із головних принципів організації «Церква в потребі», а також продемонстрували свою відкритість на співпрацю.

У свою чергу, владика Йосафат подякував за допомогу в реалізації багатьох душпастирських та будівельних проєктів в екзархаті.

Отці мали можливість представити свої парафії, діяльність та поспілкуватися з гостями.