«Повнота віри»: польський телеканал запустив документальну телепередачу про греко-католиків у Польщі

5 березня 2021

Польський телеканал TVP1 у співпраці із Перемисько-Варшавською митрополією у Польщі запустив кількасерійну документальну телепередачу про Українську Греко-Католицьку Церкву у Польщі. Щиросердечно запрошуємо до перегляду!

У четвер, 28 січня 2021 року, о 07:30 год. на телеканалі TVP1 вийшов перший випуск кількасерійного документального фільму про життя та віру греко-католиків у Польщі «Повнота віри». Паралельно кінострічку транслює польський телеканал TVP3 Wroclaw та спеціально створена фейсбук-сторінка та твіттер-акаунт медіапроєкту.

Перший випуск телепередачі

У першому випуску творці фільму відвідали Ольштин та побачили найважливіші моменти з єпископської хіротонії владики Аркадія Трохановського. Пояснили також, що означає створення нової єпархії, а Святвечір провели в греко-католицькій родині з Вроцлава. Автори телепередачі послухали різдвяні колядки у виконанні лемківського ансамблю «Чижики», в день Йордану взяли участь в обряді благословення води у Перемишлі. Архиєпископ і митрополит Перемисько-Варшавський владика Євген Попович поблагословив віртуально домівки вірних, а владика Володимир Ющак, єпарх Вроцлавсько-Кошалінський, розповів про Греко-Католицьку Церкву та її вірних.

Перший випуск телепередачі «Повнота віри» можна переглянути за посиланням.

Другий випуск телепередачі

Другий випуск телепередачі вийшов на екрани 25 лютого 2021 року. У другому випуску, який майже повністю присвячений греко-католицьким монашим згромадженням у Польщі, творці фільму взяли участь в обряді благословення богопосвячених осіб у Перемишлі та послухали фрагмент проповіді архиєпископа і митрополита Євгена Поповича, відвідали Вармію і Мазури та монастирі отців василіян, показали працю сестер Служебниць у Пралківцях, а владика Володимир Ющак запросив всіх до спільної молитви за посередництвом Телебачення (щонедільна трансляція Божественної Літургії на TVP HISTORIA).

Другий випуск телепередачі «Повнота віри» можна переглянути за посиланням.

За матеріалами Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ