Постійний Синод УГКЦ відвідав «Реновабіс»

26 травня 2024

24 травня владики Постійного Синоду УГКЦ завітали до м. Франзинг у Німеччині, де зустрілися з керівництвом благодійного фонду «Реновабіс».

Постійний Синод УГКЦ відвідав «Реновабіс»

Біля Фрайзингського собору Святої Марії та Корбініана Патріарха та архиєреїв УГКЦ з України, Польщі, Німеччини та США зустрів керівник фонду о. Томас Шварц зі своєю командою. Після короткої молитви у храмі та ознайомчої екскурсії катедральним комплексом відбулася робоча зустріч єпископів з керівництвом «Реновабісу». Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

Під час зустрічі сторони проаналізували співпрацю, яка існує між благодійним фондом німецьких католиків і Українською Греко-Католицькою Церквою з 1993 року, та обговорили плани на майбутнє. Єпископи розповіли про сучасні виклики у служінні Церкви і актуальні потреби українського народу на третьому році повномасштабної війни. Вони відзначили важливість присутності священників, особливо у прифронтових зонах та на деокупованих територіях, адже тоді є кому організовувати не лише душпастирське, але й гуманітарне та соціальне служіння.

Блаженніший Святослав подякував керівництву «Реновабісу» за допомогу в розбудові та розвитку структур Української Греко-Католицької Церкви, вишколі священнослужителів, богопосвячених осіб і мирян. «Ви виявляєте велику приязнь і любов до нашої Церкви та українського народу», — наголосив Предстоятель.

Як вияв вдячності, Глава УГКЦ іменував керівника «Реновабісу» о. Томаса Шварца протоієреєм та уділив йому право носити золотий хрест з прикрасами.

«Хай милостивий Господь щедро винагородить Вас своїми дарами, даючи Вам силу й наснагу жити у святості та любові до Нього і продовжувати боговгодне служіння для Божої слави та блага Церкви», — йдеться у Декреті.

Владика Богдан Дзюрах з нагоди 65-річчя Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії подарував о. Томасу Шварцу пам’ятну медаль та ікону Покрова Пресвятої Богородиці.