ПМВ проведе у Боснії і Герцеговині II сесію семінару для священиків УГКЦ

14 червня 2019

Пасторально-міграційний відділ УГКЦ у співпраці з Українським католицьким університетом з 15 по 18 липня проведе в Боснії і Герцеговині, у м. Баня-Лука, II сесію духовно-формаційного семінару для підвищення кваліфікації місіонерів-священиків, монахів та монахинь із-за кордону, які опікуються вірними Церкви в тих країнах, де немає церковних структур Української Греко-Католицької Церкви.

ПМВ проведе у Боснії і Герцеговині II сесію семінару для священиків УГКЦ

У заході візьмуть участь священики УГКЦ, які душпастирюють у Боснії і Герцеговині, Сербії, Хорватії, Естонії, Молдові, Казахстані та Україні.

Тема цьогорічного семінару: «Збереження християнської ідентичності та її роль в інтеграційному процесі як запобіжник асиміляції».

Нагадаємо, що перша сесія відбулася в травні у Мадриді і зібрала майже 50 учасників-священиків УГКЦ з усієї Європи.

Також у рамках проведення семінару 17 липня у м. Баня-Лука буде урочисто відкрито і освячено пам’ятний знак, який увіковічнить пам’ять двох монахів студитів — блаженних Климентія Шептицького і Леонтія Фьодорова. Обидва померли мученичою смертю у Росії як Екзархи.

У 1912–1913 роках у Камениці поблизу м. Баня-Лука вони обидва проходили новіціят у Студитській Лаврі св. Обручника Йосифа. Це була обитель, яку заснували монахи Скнилівської Студитської Лаври св. Антонія Печерського у 1908 році. Вона мала на меті служити молитвою і працею українцям, які опинилися на тих землях на заробітках.

За матеріалами Пасторально-міграційного відділу УГКЦ