«Перед лицем спустошення та руйнування ми віднаходимо надію в нашому Воскреслому Господі», — Глава УГКЦ

16 квітня 2019

«З великим сумом і шоком ми спостерігали за новинами про те, як в перший день Страсного тижня полум’я охопило Собор Паризької Богоматері. Від імені Української Греко-Католицької Церкви хотів би висловити в цей час нашу молитовну підтримку архиєпископові Опеті, нашим братам і сестрам Паризької архидієцезії та всім громадянам Франції», — йдеться у листі Блаженнішого Святослава, Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви на ім’я кардинала Джорджа Понтьє.

Такими словами висловив своє співчуття Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у листі до кардинала Джорджа Понтьє, Президента Французької єпископської конференції.

«Можливо, деякі з найцінніших творів мистецтва цього собору не лише для західного, а й для всього християнства, зникнуть назавжди. Проте ми, як християни, не повинні втрачати надії, оскільки перед лицем спустошення та руйнування, віднаходимо надію в нашому Воскреслому Господі», — написав Блаженніший Святослав.

Він підкреслив, що «у той час, коли видимі стіни цієї церкви-символу сильно пошкоджені, Католицька Церква у Франції залишається міцною та вірною в голошенні Слова Божого». «Нехай ця трагічна подія навчить нас побачити знаки надії посеред полум’я, допомагаючи ще більше цінувати найсуттєвіші основи нашої християнської віри в Христа Ісуса, який „смертю смерть подолав“», — наголосив Глава УГКЦ.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ
Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ