Патріарша катехитична комісія відзначила кращих катехитів УГКЦ

11 липня 2023

У Львові під час Всецерковної конференції «Катехиза і домашня Церква» відбулося нагородження грамотами та нагородами кращих катехитів Української Греко-Католилької Церкви.

Патріарша катехитична комісія відзначила кращих катехитів УГКЦ

«Подячне слово і нагорода — це дуже важлива відзнака. — зауважив голова Патріаршої катехитичної комісії владика Давид Мотюк. — Ті, хто отримав її, — впевнений, будуть зберігати її і пам’ятатимуть про неї. Бо вона свідчить про ваше важливе служіння і що Церква знає про нього і цінує його». Про це повідомляє пресслужба Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Звертаючись до катехитів, які були відзначені нагородами, владика Давид сказав: «Сьогодні я від себе, від імені Блаженішого Святослава і від всієї Церкви дякую вам за багаторічну жертовну працю на катехитичній ниві. Хай милосердний Господь щедро винагородить Вас за цей труд, даючи вам силу і натхнення жити у святості і любові до Нього та благословляє вас на подальше служіння».

Заступник голови Патріаршої катехитичної комісії п. Назар Дуда наголосив, що ідею нагороджувати катехитів запропонував Блаженніший Святослав. «Відтак голови катехитичних єпархіальних комісії та екзархатів відібрали з-поміж своїх катехитів осіб, які впродовж певного часу вирізняються відданим катехитичним служінням. І це було, без сумніву, найважчим завданням. Бо нашу Церкву Бог щедро благословляє жертовними катехитами, які дбають про зростання у вірі самі та свідчать і передають її іншим».

Під час першого відзначення було нагороджено 44 катехити з різних єпархій та екзархатів нашої Церкви. Також пам’ятні нагороди, на яких зображено лого комісії з написом: «Ви — світло світу» (Мт. 5, 14), отримали працівники Катехитично-педагогічного інституту УКУ.

Список нагороджених катехитів УГКЦ можна відкрити тут.