Папа: Ввіряймо Непорочнозачатій Марії молитви за мир

4 грудня 2022

Як і кожної неділі, Папа Франциск під час зустрічі з паломниками закликав не забувати в молитві про багатостраждальний народ України.

Папа: Ввіряймо Непорочнозачатій Марії молитви за мир

Протягом всього тривання широкомасштабного російського вторгнення в Україну жодна недільна зустрічі Папи Франциска з прочанами не проходить без згадки про страждання українського народу та заклику до молитви. Про це зазначає українська редакція «VaticanNews».

Не стала винятком і неділя, 4 грудня 2022 року. Вже прощаючись з учасниками недільної молитви «Ангел Господній», Святіший Отець сказав:

«Наступного четверга святкуватимемо урочистість на честь Непорочнозачатої Діви Марії. Її заступництву ввіряймо нашу молитву за мир, особливо за багатостраждальний український народ».

Перед цим, вітаючи поляків, Папа Франциск склав подяку всім, хто підтримує День молитви та солідарності з Церквою у центральній Європі. Щороку Польська Єпископська Конференція у другу неділю Адвенту проводить «День молитви і матеріальної підтримки Церкви на Сході». Ініціатива, яка своєю допомогою охоплює церковні спільноти в країнах колишнього Радянського Союзу, проводиться вже 23-й раз, а цього року особливо присвячена допомозі Церкві в Україні.