Папа: ввіряймо Богородиці тих, хто страждає від війни, особливо, в дорогій Україні

31 травня 2023

Загальну аудієнцію в останній день травня, місяця наполегливої молитви до Богородиці, Папа Франциск завершив ввіренням Її материнському заступництву всіх тих, хто страждає від війни.

В останній день травня Церква літургійно спогадує біблійну подію, як Пречиста Діва Марія після Благовіщення відвідала свою родичку Єлизавету, щоби послужити тій, яка в старшому віці була при надії. Про це зазначає українська редакція «VaticanNews».

Звертаючись наприкінці загальної аудієнції в середу, 31 травня 2023 року, до молоді, хворих, похилих віком і молодят, Папа Франциск закликав: «Дивіться на Неї, і в Неї випрошуйте дар дедалі відважнішої віри», а тоді сказав: «Її материнському заступництву ввіряємо тих, хто страждає від війни, особливо в дорогій і мученицькій Україні, яка багато страждає».

Вітаючи перед тим різні групи паломників, Святіший Отець, серед іншого, привітав молодь, яка прибула з «Цитаделі миру Rondine», що в місті Ареццо, де разом перебувають юнаки і дівчата з тих частин світу, де тривають війни, між якими бути також молоді люди з України та Росії. Папа Франциск подякував членам спільноти за те, «що вони вирішили не ворогувати, а жити як брати». «Нехай же ваш приклад пробудить у всіх наміри на користь миру, включаючи тих, на кому лежить відповідальність у політичній сфері», — побажав він, додавши: «Це повинно спонукати нас ще більше молитися за багатостраждальну Україну та бути близькими з нею».