Папа: молімося, щоби Марія, Помічниця вірних, була поруч з українцями

24 травня 2023

Наприкінці середової зустрічі з паломниками Папа Франциск закликав не забувати про страждання українського народу.

Папа: молімося, щоби Марія, Помічниця вірних, була поруч з українцями

«І надалі всіх нас засмучує ситуація в багатостраждальній Україні: там — великі страждання, не забуваймо про них. Молімося сьогодні до Марії, Помічниці вірних, щоби Вона була близькою з українським народом», — закликав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 24 травня 2023 року. Про це поввідомляє українська редакція «VaticanNews».

Цього дня припадало літургійне свято на честь Пречистої Діви Марії, що вшановується з титулом «Помічниці вірних». Звертаючись у цьому контексті до молоді, Святіший Отець побажав, щоби Богородиця допомагала їм кожного дня зміцнювати свою віру в Христа. «Нехай же Вона, — додав Папа, — здобуде втіху та спокій для вас, дорогі похилі віком і хворі. Нехай же заохотить вас, дорогі молодята, впроваджувати в щоденне життя заповідь любові».

А оскільки великими шанувальниками Марії, Помічниці вірних, є члени салезіянської чернечої родини, Святіший Отець звернувся до них зі словами подяки «за все те, що вони роблять для Церкви».