Папа Франциск посадив у Ватикані вічнозелений дуб

4 жовтня 2019

У літургічний спомин святого Франциска з Ассізі Папа посадив у Ватиканських садах вічнозелений дуб, як видимий знак інтегральної екології та посвятив Синод Єпископів заступництву святого Франциска.

Папа Франциск посадив у Ватикані вічнозелений дуб

У літургічний спомин святого Франциска з Ассізі, 4 жовтня 2019 року, у Ватиканських садах відбулась урочиста церемонія, під час якої Папа Франциск посадив кам’яний дуб — вічнозелений вид роду дубів, що росте в Середземномор’ї. Дерево привезене з Ассізі, батьківщини святого Франциска, а земля — з різних символічних куточків земної кулі. Проказано молитву посвяти Синоду Єпископів заступництву святого Франциска з Ассізі.

Церемонію у Ватиканських садах, два дні перед Синодом Єпископів, що присвячений Амазонії, організували Чин Братів Менших Францисканців, Всеамазонська Церковна Мережа (REPAM) та Глобальний католицький кліматичний рух. У ній взяли участь кардинали, єпископи, священики та богопосвячені особи, що трудяться в регіоні Амазонії та братимуть участь у Синоді, а також представники автохтонних народів регіону Амазонії.

Роздумування провели Префект Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини кардинал Петер Турксон та кардинал Клаудіо Гуммес, вислужений архиєпископ Сан-Паоло та голова Всеамазонської Церковної Мережі, Генеральний доповідач Спеціальної Асамблеї Синоду Єпископів.

За матеріалами VaticanNews