«Не хочемо, щоб ви почувалися покинутими. Ми свідомі того, що відбувається і є поруч з вами», — єпископ-помічник Римської дієцезії

24 січня 2022

У неділю, 23 січня 2022 року, спільноту Української парафії святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицької ікони Пресвятої Богородиці в Римі відвідав єпископ-помічник Римської дієцезії владика Беноні Амбарус (Benoni Ambarus), відповідальний за душпастирство мігрантів у вищезгаданій єпархії.

Цей візит став справжньою несподіванкою і великим жестом солідарності та підтримки для української громади Рима в час серйозної загрози військового вторгнення Росії в Україну. Про це повідомляє пресслужба Української парафії в Римі.

Архиєрей прибув до катедрального храму Апостольського екзархату для українців католиків візантійського обряду в Італії перед початком ранішньої Божественної Літургії о 9:30, щоб запевнити спільноту у молитовній підтримці та близькості Церкви Рима, передати слова підбадьорення також і від кардинала Анджело Де Донатіса, Вікарія Папи для Римської дієцезії.

Vizyt vesc Benoni 3

Також владика Беноні зустрівся з Апостольським екзархом для українців католиків візантійського обряду в Італії, владикою Діонісієм Ляховичем, який коротко представив єпископу всю серйозність ситуації і тривожні настрої, які панують зараз в Україні, як також і у всьому українському середовищі за межами Вітчизни. Владика Діонісій подякував єпископу Беноні за цей візит, який для української громади є важливим жестом братерства, солідарності та сопричастя.