Митрополит Василій Семенюк відкрив й освятив Центр для дітей та молоді з інвалідністю

7 лютого 2024

Діятиме Центр у будівлі колишнього монастиря при Церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Відвідувати його можуть дітки з 5 років та молодь. Усі заняття — безкоштовні.

Розпочалися урочистості зі спільної молитви, яку очолив архиєпископ та митрополит Тернопільсько-Зборівський владика Василій Семенюк. Владика поблагословив молодь з інвалідністю, працівників «Карітасу» та усіх присутніх. Про це інформує пресслужба Благодійного фонду «Карітас».

У своєму слові владика Василій Семенюк зазначив: «Нехай цей простір стане місцем любові, служіння та розвитку. Бажаю усій команді „Карітасу“, яка буде тут працювати Божого благословіння та усіх ласк. У Вас особлива місії і дуже важливе завдання — допомагати діткам та молоді з інвалідністю».

Про важливість такого Центру для міста наголосив міський голова Тернополя. Сергій Надал зазначив: «Вітаю всіх із відкриттям такого Центру, який дуже потрібен місту. Дякую Владико Вам, за те, що зажди благословляєте, дякую отцям Роману та Андрію, дякую всім сотрудникам „Карітасу“, які тут працюють. У Вас особлива місія — жертвувати собою заради інших».

У свою чергу, директор «Карітасу Тернопіль» отець Роман Загородний каже: «Особливість цього центру в тому, що крім соціальних працівників, тут з людьми з інвалідіністю будуть займатися: логопед, дефектолог, реабілітолог, фізіотерапевт, психолог. Усі послуги будуть надаватися безкоштовно».