Митрополит Василій Семенюк благословив початок благодійної акція «Дари осені»

18 листопада 2023

15 листопада 130 людей, які перебувають в складних життєвих обставинах, отримали гарячі обіди та продуктові набори у межах благодійної акції «Дари осені» Тернопільського благодійного фонду «Карітас». Акція була приурочена VІІ Всесвітньому дню убогого.

Митрополит Василій Семенюк благословив початок благодійної акція «Дари осені»

Благодійну акцію «Дари осені» вдалося реалізувати завдяки обласній програмі «Турбота» Тернопільської обласної ради за підтримки Тернопільська ОВА, а також завдяки парафіям Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, які долучилися і передали у «Карітас» овочі.

Дари осені поблагословив архиєпископ та митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк, який подякував усім благодійникам та парафіям, які долучилися до акції. «Щиро дякую за піклування про потребуючих. Ваш вияв милосердя — це видиме свідченням християнської віри і знак того, що Церква живе, розвивається та проголошує Євангеліє», — мовив митрополит.

Додамо, що цьогоріч VII Всесвітній день убогого відзначатиметься 19 листопада. Цьогорічний девіз взятий з книги Товії: «Не відвертай очей своїх від убогих» (Тв. 4, 7). У своєму традиційному посланні з нагоди відзначення цього дня, Папа Франциск зазначив: «Погляд убогої особи змінює напрям життя тих, хто зустрічає її на шляху, але ми повинні мати відвагу зупинитися на цьому погляді, а потім діяти, допомагаючи, не згідно наших потреб чи бажання позбутися зайвого, але відповідно до того, чого потребує інша людина».

У свою чергу, владика Василь Тучапець, голова Відділу соціального служіння УГКЦ, закликав єпархії, екзархати та парафіяльні спільноти активно долучитися до проведення благодійних акцій та ініціатив з нагоди цього дня.