Митрополит Епіфаній привітав Блаженнішого Святослава з днем народження

6 травня 2022

Митрополит Епіфаній, Предстоятель Православної Церкви України (ПЦУ), привітав Блаженнішого Святослава, Главу Української Греко-Католицької Церкви, з нагоди Дня народження.

Митрополит Епіфаній привітав Блаженнішого Святослава з днем народження

«Від імені Православної Церкви України та від себе особисто вітаю вас із днем народження! Повнота Божественної Любові закликає людину до буття з однією метою — бути щасливою у вічному спілкуванні зі своїм Творцем: щоб у цьому земному житті людина реалізувала свій внутрішній потенціал, закладений в її богоподібності», — зазначається у вітальному листі. Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

В ці дні, — додає Предстоятель ПЦУ, — з особливою силою звучить молитва за Україну, за воїнів, за перемогу та мир. Повномасштабна війна, яку розгорнула росія проти українського народу показала всьому світові, що ми — незламні. Запорукою цього є наші молитви до Творця.

«У цей непростий час нехай Господь завжди подає вам сили Святого Духа, примножуючи ваші духовні дари, посилає міцне здоров’я і надихає на боротьбу проти всякого зла! Нехай ваша архипастирська діяльність служить утвердженню миру і злагоди в нашому суспільстві, наповнює душі вірних вірою та впевненістю в торжестві добра. Ми віримо в перемогу, бо на нашому боці правда і Божа допомога!» — побажав Митрополит Епіфаній.