Минулої неділі Літургію онлайн з Патріаршого собору УГКЦ молилися понад 130 тисяч осіб

21 березня 2020

Зважаючи на пандемію коронавірусу та заходи і рішення урядів різних країн задля запобігання його поширенню, в Українській Греко-Католицькій Церкві було повідомлено вірних Церкви та всіх зацікавлених осіб про можливість у неділю молитися Літургію онлайн. Трансляція відбувалася з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві.

Трансляцію здійснювало «Живе телебачення». У підсумку, прямий ефір на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube та сторінці «Живого ТБ» у Facebook у сумі переглянули понад 130 тисяч осіб.

Цієї неділі, 22 березня, «Живе телебачення» знову буде проводити пряму трансляцію Літургії з Патріаршого собору. Вона розпочнеться об 11.00.

При цій нагоді пригадуємо, що у Київській архиєпархії та у багатьох інших архиєпархіях і єпархіях УГКЦ надано канонічну диспензу (звільнення) усім вірним від обов’язку фізичної присутності на Божественній Літургії у неділі і свята, натомість залишаючи обов’язок брати участь у Божественній Літургії, яка транслюється онлайн.

Також було наголошено на необхідності виконання розпорядження цивільних органів влади та дотримання санітарних норм. Людей у зоні ризику (старшого віку, батьків з малими дітьми, осіб з ознаками респіраторних інфекцій, тих, хто недавно повернувся з-за кордону і хто з ними проживає) просять залишатися вдома, щоб не наражати себе та інших на небезпеку зараження.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ