«Ми завжди поруч!» — владика Михаїл Колтун у привітанні захисників і захисниць України

7 грудня 2023

У середу, 6 грудня, українці відзначили День Збройних сил України. Другий рік поспіль українці відзначають День Збройних сил в умовах повномасштабного вторгнення РФ. З початком широкомасштабної агресії Росії ЗСУ продемонстрували, що здатні протистояти російській армії, яка поки що займає друге місце в рейтингу найпотужніших армій світу. Від імені Української Греко-Католицької Церкви до слів привітань та подяки приєднався Департамент військового капеланства УГКЦ на чолі із владикою Михаїлом Колтуном.

ПРИВІТАННЯ

керівника Департаменту військового капеланства УГКЦ владики Михаїла Колтуна
з нагоди Дня Збройних сил України

Вельмишановний пане Головнокомандувачу,
дорогі військовослужбовці,
працівники та ветерани Збройних Сил України!

Сьогодні, у 32-у річницю створення Збройних Сил України, ми, від імені Департаменту військового капеланства Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви та цілої нашої капеланської родини, складаємо щиросердечні вітання для вас з нагоди вашого професійного свята! Об’єднані у молитві, ми серцем і думками, своїм служінням і діяльністю, линемо у цей день до вас, щоб засвідчити наші визнання, повагу та велику вдячність.

У ці буремні роки військової боротьби проти російського агресора Збройні Сили України демонструють усьому світові свою мужність, незламність та вірність своїй Державі і народові на шляху до остаточної перемоги. Будьте певні, що Господь завжди дає силу встояти, не зламатися, не впасти тим, хто є щирими захисниками, хто на стороні Правди і Добра.

Сьогодні наша Церква у своєму служінні є поруч з вами, що в умовах постійних небезпек і загроз мужньо стоїте на захисті Рідної землі; і з вашими дружинами та дітьми, які моляться і чекають вас вдома; є поруч і з згорьованими та заплаканими матерями, щоб пам’ять про полеглих воїнів навіки не згасала у серцях українців… Ми завжди поруч!

У цей день щиро вітаємо вас, дорогі українські воїни! Пам’ятайте, що ми неустанно молимося за вас, випрошуючи у Господа нашого Ісуса Христа для вас сили, мудрості та відваги у здійсненні вашої шляхетної місії, щоб Він вас беріг від усякого зла, дарував вам незламність духа та міцність здоров’я. Тож нехай Господь кріпить вас у вашому служінні, береже повсякчасно та благословить вірно і відважно стояти на захисті України та українського народу!

† Михаїл Колтун,
керівник Департаменту військового капеланства