«Ми ніколи не самотні, бо завжди з нами є присутній Господь», — владика Браян Байда у Чорткові

11 липня 2024

7 липня 2024 року, у другу неділю після Зіслання Святого Духа — Всіх святих українського народу та урочисте свято Матері Божої Неустанної Помочі, в катедральному соборі Свв. верх. апп. Петра і Павла м. Чорткова відбулася Архиєрейська Божественна Літургія за участю двох архиєреїв: владики Дмитра Григорака, ЧСВВ, єпарха Бучацького, та владики Браяна Байди, єпископа Єпархії Торонто та Східної Канади.

Перед початком Божественної Літургії відбулася урочиста зустріч єпископів перед входом до храму. Далі розпочалося Архиєрейське богослужіння, яке було наповнене особливими проханнями про перемогу та справедливий мир для українського народу. Про це повідомляє пресслужба Бучацької єпархії УГКЦ.

У своїй проповіді владика Браян роздумував про важливість відкритості християнина на голос Бога і Його любов до людини. «Інколи ми ігноруємо присутність Бога, піддаючись різним спокусам. Ми ніколи не самотні, бо завжди з нами є присутній Господь. Він спас нас від гріхів, щоб ми пізнали силу Його любові. Як маємо почути Бога, якщо закриваємо своє серце перед Ним?», — говорить архиєрей.

Також владика Браян звернув увагу на важливість почитання ікони Матері Божої Неустанної Помочі. «Матір Божа Неустанної Помочі допомагає нам завжди у всіх наших проблемах. Вона є великою заступницею в небі. Тому завжди прибігаймо до її стіп і просімо про все, чого потребуємо».

Після завершення Архиєрейської Божественної Літургії владика Дмитро Григорак подякував владиці Браяну за візит і спільну молитву.