«Ми не одні в часі війни: з нами Бог та Пресвята Богородиця», — владика Микола Бичок у Джілонгу (Австралія)

17 жовтня 2022

14 жовтня парафія Покрови Пресвятої Богородиці у м. Джилонґу (Австралія) відзначила храмове свято.

Урочисте святкування розпочалось Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, у співслужінні отця Юрія Тиченока, настоятеля храму, отця Руслана Бабія, дияконів та численних вірних. Усі піднесено єднались у молитві, просячи у Богородиці заступництва, особливо миру для нашої багатотраждальної України. Про це повідомляє пресслужба Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла.

Під час проповіді владика Микола звернув увагу на історичний аспект свята та його актуальність у наш час, зазначивши: «У ці дні, коли Україна переживає великі випробування, пов’язані з повномасштабною військовою агресією Росії та окупацією частини нашої землі, ми в особливий спосіб прибігаємо до стіп Пресвятої Богородиці, довіряючи українське військо під нездоланний покров нашої Небесної Заступниці. Будьмо певні, що навіть тоді, коли по-людськи ми почуваємося безсилими в цій ситуації війни, Небесна Мати дає нам силу вистояти, не зламатися, не впасти, жити, розуміючи що ми не одні в часі війни: з нами Бог та Пресвята Богородиця».

Вірні чисельно приступили до Святого Причастя, дякуючи Господу за Його ласки. Опісля Літургії всі парафіяни та гості храму заспівали молитву «Боже, великий, єдиний», після чого відбувся чин освячення води.

Подбавши про їжу духовну, парафіяни та гості вирушили на празникове застілля, де усіх частували смачними стравами. Помолившись разом з громадою, владика Микола благословив їжу. Талановиті парафіяни та гості з нагоди храмового свята приготували багато привітань, даруючи теплі слова, проникливий спів, зворушливу поезію та щедрі подарунки.