Медичні капелани УГКЦ готові служити усім потребуючим в умовах пандемії

28 березня 2020

У четвер, 26 березня, о. Любомир Яворський, економ Патріаршої курії УГКЦ, провів онлайн-конференцію з медичними капеланими та головами комісій душпастирства охорони здоров’я Української Греко-Католицької Церкви.

Медичні капелани УГКЦ готові служити усім потребуючим в умовах пандемії

У четвер, 26 березня, о. Любомир Яворський, економ Патріаршої курії УГКЦ, провів онлайн — конференцію з медичними капеланими та головами комісій душпастирства охорони здоров’я УГКЦ.

Як повідомила Департаменту інформації УГКЦ сестра Севастіяна Карватська, Голова Патріаршої комісії у справах охорони здоров’я, в обговоренні ситуації взяло участь 13 медичних капеланів.

Під час розмови учасники обговорювали перспективи та можливості служіння капеланів в умовах пандемії. Особливо серед тих, хто напряму зустрівся з викликом коронавірусу.

«Ми дійшли згоди, що в першу чергу можемо практично послужити старшим людям. А загалом найпершою нашою допомогою повинна стати молитва і підтримка всіх, хто шукає розради у Церкві серед духовенства. Особливо ми прагнемо виразити свою підтримку медичним працівникам, медсестрам, які служать „на передовій“ війни з пандемією», — наголосила сестра Севастіяна.

Пригадаємо, що у неділю, 22 березня, Блаженніший Святослав, Отець і Глава під час проповіді у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового звернувся до медичиних працівників запевнивши їх цілковитій підтримці зі сторони УГК, аби «разом рятувати життя людини, яка помирає».

За матеріалами Департаменту Інформації УГКЦ