Лицарі Колумба відзначили 10-річчя заснування перших осередків в Україні

9 жовтня 2023

8 жовтня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві Лицарі Колумба відзначили 10-річчя заснування перших осередків в Україні, які стали основою розвитку ордену та знаменували початок його діяльності в Україні.

Лицарі Колумба відзначили 10-річчя заснування перших осередків в Україні

Першими Радами Лицарів Колумба 10 років тому стали # 15800 Святого Володимира при Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві та # 15801 Святого Івана Павла ІІ при митрополичій базиліці Успення Пресвятої Діви Марії РКЦ у Львові. Про це зазначає Департамент інформації УГКЦ.

Опісля Літургії в Патріаршому соборі владика Андрій Хім’як привітав Лицарів Колумба з 10-річчям від усієї церковної спільноти, побажавши, щоб їхнє служіння провадило людей до пізнання Бога, щоби вони зростали й виховувалися у християнській вірі та любові.

«Нехай Господь дарує вам ще багато років існування та життя в Україні. Нехай ці роки для вас будуть роками розвитку, збільшення чисельності, але також і якості служіння. Нехай через ваші руки Господь обіймає нашу Україну, наших українців, які особливо потребують найбільше підтримки, помочі й Божої любові», — побажав владика Андрій Хім’як.

У крипті Патріаршого собору лицарі помолилися Панахиду за блаженнішим Любомиром Гузаром, а відтак у Патріаршій курії представили свою діяльність.