Лист-вітання від митрополита Львівського Римо-Католицької Церкви в Україні Мечислава Мокшицького

5 вересня 2016

ЛИСТ-ВІТАННЯ

від митрополита Львівського Римо-Католицької Церкви в Україні

Мечислава Мокшицького

Його Блаженству
Святославові (Шевчуку),
Верховному Архиєпископу Києво-Галицькому,
Главі Української Греко-Католицької Церкви

Блаженніший Святославе!
Високопреосвященні митрополити!
Преосвященні владики Синоду!

Ще раз дякую за запрошення до участі у священному Синоді Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, головною темою якого є дияконія.

На жаль, через відсутність в Україні не зможу особисто прибути на відкриття Синоду. Запевняю, що духовно єднаюся з усіма зібраними ієрархами Греко-Католицької Церкви, які роздумуватимуть над справою християнського служіння убогим.

Наш Господь сказав: «Що тільки вчинили ви одному з найменших братів моїх цих, те Мені ви вчинили» (Мт. 25, 40). Нехай свідомість і радість із того, що можемо проявляти нашу любов до Господа через свідчення милосердя потребуючим братам, спонукає нас до конкретних ініціатив у справі соціального служіння.

Єднаюся в Христі!

† Мечислав Мокшицький,