Львівські архиєреї зустрілися із представниками французького фонду «L’Oeuvre d’Orient»

30 квітня 2022

28 квітня 2022 року на Святоюрській горі відбулася зустріч Митрополита Ігоря та владики Володимира із президентом французького фонду «L’Oeuvre d’Orient» монс. Паскалем Ґольнішем та дияконом Андре Мельяром (André Maillard).

Участь у зустрічі взяв також о. Роман Фігас, науковий співпрацівник Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету. Про це повідомляє пресслужба Львівської архиєпархії УГКЦ.

На зустрічі обговорили проєкти фонду «L’Oeuvre d’Orient» та діяльність Львівської архиєпархії, спрямовані на допомогу тим, які постраждали від війни в Україні. Архиєреї розповіли про діяльність Церкви серед викликів війни — як молитовну, так і матеріальну підтримку для військовослужбовців, тимчасово переміщених осіб, волонтерів, представляючи соціальні ініціативи, що діють у Львівській архиєпархії.

Гості запропонували шляхи подальшої співпраці та міжнародної підтримки цих ініціатив, до яких уже є та можуть бути залучені великі світові організації та спільноти.

Довідка

Понад 160 років фонд "L’Œuvre d’Orient" допомагає східним християнам із 23 країн Близького Сходу, Африканського Рогу, Східної Європи та Індії.

У мирний час, як і під час війни, він підтримує роботу єпископів, священників і релігійних громад, які допомагають кожному, незалежно від їх релігійної приналежності.

Навчання: Понад 400 закладів зараз користуються підтримкою L’Œuvre d’Orient, щоб дозволити дітям із знедолених дітей відвідувати школу, відбудовувати будівлі, купувати навчально-методичне обладнання, а також платити вихователям і вчителям. Він також підтримує франкомовне навчання, що сприяє єдності в цих різних країнах.

Здоров'я та соціальне служіння: L’Œuvre d’Orient фінансує лікування 3 мільйонів хворих у клініках, лікарнях та будинках для людей похилого віку та інвалідів.

Сопричастя: Надаючи підтримку в навчанні священників, ченців і черниць, l’Œuvre d’Orient дозволяє їм і їхнім паствам продовжувати свою щоденну роботу, надаючи допомогу місцевій громаді.

Культурна спадщина: L’Œuvre d’Orient прагне зберегти спадщину східних християн, захищаючи її на місцевому рівні та підвищуючи обізнаність про неї у Франції. Це є свідченням коренів і легітимності християнської присутності у східних суспільствах.

Сьогодні ж фонд «L’Oeuvre d’Orient» підтримує різні проєкти нашої Церкви, діючи також і у Львівській архиєпархії. Монс. Паскаль Ґольніш є одним з найбільш авторитетних французьких священників.